інформаційні послуги
оренда подобово
екскурсії
Кам'янець-Подільський
 
 

Переваги по добової оренди квартир

Ціна оренди квартири в перерахунку на одного постояльця

Як правило, у квартирі, яку здають подобово, може зупинитися як одна людина, так і велика родина або компанія. При цьому вартість проживання не змінюється, а залишається сталою. Чого не можна сказати про оренду номерів у готелях, де ціна залежить від кількості проживаючих у номері.

Подобова оренда квартир - це Ваше помешкання, це Ваше приватне життя

На відміну від готелів, де кожний відвідувач зобов'язаний відзначатися на ресепшені (а в деякі готелі сторонніх взагалі не можна проводити в номер), знявши квартиру подобово Ви зможете запросити туди будь-якого гостя й на будь-який розумний час.

Оформлення відряджень та супутніх документів

Наша агенція працює на ринку по добової оренди квартир абсолютно легально, що дає нам право здійснювати оформлення відрядних документів для клієнтів, що прибули із діловим візитом. Нашими послугами користуються як рядові співробітники, так і керуючий персонал вітчизняних та закордонних компаній, таких як "Приватбанк", мережа магазинів "АЛО", мережа супермаркетів "Сільпо",   та багато інших. Ні в кого з них не виникало проблем з оформленими нами відрядними документами.

Квартира подобово - це комфорт та домашній затишок на період перебування

На відміну від типових номерів готелів, де людина неодмінно відчуває себе гостем, квартири для по добової оренди - це, насамперед, комфортне помешкання та домашній затишок. Як правило, квартири, що здають в короткострокову оренду, обладнані всім необхідним: зручні меблі, кухня, обладнана у відповідності до сучасних стандартів (холодильник, мікрохвильова піч, газова плита, посуд), фен, праска, телефон, санвузол, цілодобова подача гарячої та холодної води, кабельне телебачення. В залежності від класу квартири в ній може бути встановлений кондиціонер та підключений високошвидкісний Інтернет.

Великий вибір квартир для по добової оренди

На відміну від готелів, кількість яких обмежена, короткострокова оренда квартир надає великий вибір варіантів та великий діапазон цін. Ціноутворення залежить від віддаленості квартири від центру міста та її класу і не залежить від кількості осіб які мешкають. Оренда елітних квартир подобово, безумовно, обійдеться дорожче короткострокової оренди квартири "економ" або"бізнес" класу, але дасть Вам змогу відчути себе королем або президентом, хоч і на невеликий проміжок часу!