information services
rent apartments
excursions
Кам'янець-Подільський
 
 

Повернення в минуле або нічна екскурсія в стінах фотреці

НІЧНА ЕКСКУРСІЯ


Це особлива програма відпочинку!

Театралізоване дійство, козацькі забави, середньовічна музика, кінна прогулянка, стрільба з луків та святкове частування на території Старої Фортеці залишаться на довго в пам'яті кожного учасника.

Збір і реєстрація гостей  (біля входу в Замок охорона - козаки зі списами - зустріають гостей та ознайомлюють їх  зі змістом всього дійства)
Запрошення гостей до Замку («Запрошуємо шановне панство скористатись  унікальною нагодою зазирнути в минуле та поринути на хвилинку у козацьке життя-буття, послухати  розповідей героїчних, відвідати медів солодких та оковитої гіркої…»). На честь гостей робиться сальва з мушкетів, виголошується вітальна промова.
Екскурсія по Замку (тривалість 30 – 40 хв, включає в себе огляд: Башта Нова Східна – криниця, Узіліще (боргова яма), Башта Папська – цейхгауз – гармати – камера Кармалюка, Замковий двір, Башта Лянцкоронська (караульне приміщення),
Західний бастіон з розповіддю про Новий замок, протестантську кірху...)

Екскурсійна програма завершується запрошенням   гостей  до святкового столу (банкет-фуршет у середньовічному стилі, тривалість 30-40 хв. Фуршет оформлюється відповідним музичним супроводом).

По закінченню фуршету виступ фехтувальної секції КПМВІ.(двобої на палях, списах, шаблях, 1:1 та проти двох супротивників). Показ закінчується підводкою до конкурсів та розваг: стрільба з луку, метання сулиць, кидання підков, сорвіглавєц, бої на мішках, курокрад, стрибки в мішках.

По завершенню конкурсної програми гостей запрошують до народних танців.