інформаційні послуги
оренда подобово
екскурсії
Кам'янець-Подільський
 
 

Новий Рік в Кам'янець-Подільському


Тип туру: Новорічні тури

Тривалість: 3 дні

Дати: 30.12.11.-3.01.12.

Кількість осіб в групі: від 1 чол

Програма туру

30.12.11

20-04 - від'їзд з Києва від центрального ж / д вокзалу.

31.12.11

7 - 02 - прибуття до Кам'янць-Подільського. Розміщення в готелі(квартирі). Сніданок Виїзд в Хотин. Хотин - одне з найдавніших міст Україні. Екскурсія в Хотинській замок над Дністром, огляд замку та діорами Хотинської битви. Огляд колишньої митниці, музею-фортеці, де представлено старовинне козацьке, польське, гусарське і турецьке зброю. У ХХ ст. у Хотинській фортеці проводилися зйомки багатьох популярних художніх фільмів: «Гадюка», «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Трьох мушкетерів», «Тарас Бульба» і багато інших. Переїзд в с. Кривче. Відвідування печери Кришталева, довжина якої зараз становить 23 км. Тут ви побачите підземні лабіринти з неповторними залами-палацами, прикрашеними дивовижними гіпсовими кристалами, сталактитами, сталагмітами, які створювалися впродовж тисячоліть.

Повернення в Кам'янець-Подільський. Відпочинок у готелі, підготовка до святкування Нового Року.

22.00 - Новорічний банкет в ресторані, розважальна програма, шампанське під бій курантів, конкурси, вікторини, призи, сміх і веселощі до ранку

1.01.12

Пізній сніданок.

Вільний день. Факультативно - виїзд в Бакоту, яка знаходиться на території природного парку "Подільські Товтри". Бакота - живописне місце, де завдяки закриває від північних холодів гористому ландшафту, багатоводною річці, створюється м'який мікроклімат, який сприяє зростанню реліктових рослин і лікарських трав. Тут знайшли собі притулок десятки видів птахів, рослин, комах, занесених у «Червону книгу». Захоплюючі дух види Дніпра з оглядових майданчиків, скельний печерний монастир, чудова природа не залишить нікого байдужим. Повернення в Кам'янець-Подільський.

2.01.12

Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія по Старому місту: Кафедральний собор, Тріумфальна арка, Домініканський костел, вірменська і російська квартал з їх самобутньою архітектурою. Відвідування магістрату з підземеллям і камерою тортур. Екскурсія в Стару фортецю: башта Кармелюка, боргова яма, діорама штурму фортеці турками, підземелля.

Від'їзд до Києва.

3.01.12

7-32 - прибуття до Києва.

Вартість туру від 700 грн

У вартість входить

- проживання в 2-3-х місних номерах зі зручностями, телевізором

- харчування: сніданки

- екскурсійна програма, автобусне супровід за програмою,

- трансфер ж / д вокзал-готель-ж / д вокзал

У вартість НЕ входить

- вхідні квитки;

- НГ банкет-600 грн

- факультативна екскурсія в Бакоту

- проїзд на потязі (купе) - 350грн.