інформаційні послуги
оренда подобово
екскурсії
Кам'янець-Подільський
 
 

ЯРМАРОК СВЯТОГО МИКОЛАЯ. 17-19 грудня 2011

Тільки у Кам'янць-Подільському, на чудесне свято добра та благочинності на Вас чекають неймовірні пригоди. Але для початку не забудьте написати листа Чудотворцю, щоб неодмінно зустрітись з ним. Запрошуються усі дорослі та діти. Саме на свято Св. Миколая родина збирається разом, щоб відчути затишок родинного тепла. Подорож до чудового міста стане гарним маленьким дивом для Вашої дитини та для Вашої сім’ї. Прогулянка старовинними вулицями міфічного міста, неперевершений пейзаж і... відчуття передноворічної атмосфери стане незабутнім враженням для Вас.

Ви опинитесь на МИКОЛАЇВСЬКОМУ ЯРМАРКУ, на якому головною вимогою є забави, весела музика та танці, запальні гурти, ляльковий театр, Миколай та його помічники Янгол і Чортик. Необхідно прийняти певну кількість гарячих напоїв, щоб краще бачити Миколая та з’їсти велику порцію розпашілих наїдків прямо із самого вогню. Миколай приймає тільки тих, хто вміє гарно погуляти на всю українську душу на центральній та історичній площі Старого міста, посеред стародавніх храмів та адміністративних будівель.

Мрієте опинитись серед казок та легенд, відчути свято, поринути в атмосферу середньовічного міста, а може….ЗУСТРІТИСЯ З САМИМ МИКОЛАЄМ?

Не пропустіть свою казку, а то буде вам не казочка, а різочка!

Детальніше...

Новий Рік в Кам'янець-Подільському


Тип туру: Новорічні тури

Тривалість: 3 дні

Дати: 30.12.11.-3.01.12.

Кількість осіб в групі: від 1 чол

Детальніше...

Aкція! Квартири погодинно в м. Кам`янець-Подільському

Квартири погодинно в м. Кам`янець-Подільському.

акція - квартири погодинно - 4 години - 200 грн.

На відміну від подобової оренди, погодинна оренда переважно тим, хто не хоче платити за цілу добу! Однак, варто звернути увагу, що багато хто не хочуть бронювати або здавати свою квартиру на одну добу, а тим більше на кілька годин. Ми ж вигідно відрізняємося від них! Наведені нижче квартири, Ви можете зняти всього на кілька годин. У зимовий період, це навіть дешевше, ніж платити за цілу добу. Слід звернути увагу, що подібні речі заздалегідь практично не бронюються і дізнаватися (зателефонувавши нам за тел. (067) 2887440 треба в той же день, коли Вам це необхідно. У випадку, якщо квартира буде вільна, ми з радістю надамо її Вам!