інформаційні послуги
оренда подобово
екскурсії
Кам'янець-Подільський
 
 

Aкція! Квартири погодинно в м. Кам`янець-Подільському

Квартири погодинно в м. Кам`янець-Подільському.

акція - квартири погодинно - 4 години - 100 грн.

На відміну від подобової оренди, погодинна оренда переважно тим, хто не хоче платити за цілу добу! Однак, варто звернути увагу, що багато хто не хочуть бронювати або здавати свою квартиру на одну добу, а тим більше на кілька годин. Ми ж вигідно відрізняємося від них! Наведені нижче квартири, Ви можете зняти всього на кілька годин. У зимовий період, це навіть дешевше, ніж платити за цілу добу. Слід звернути увагу, що подібні речі заздалегідь практично не бронюються і дізнаватися (зателефонувавши нам за тел. (067) 2887440 або (097) 7266290) треба в той же день, коли Вам це необхідно. У випадку, якщо квартира буде вільна, ми з радістю надамо її Вам!

Детальніше...

ДІАЛЕКТИКА ПЕТЛІ

70 років тому Кам’янець-Подільський, який у ті довоєнні часи офіційно був відомий як Кам’янець-Подільськ, втратив - і, здається, назавжди - статус обласного центру.  Як і чому це сталося та чим серце заспокоювати - ось про це ми сьогодні і поговоримо.

Детальніше...

Фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка»

Щойно встиг Кам’янець оговтатись після святкових заходів і фестивалів, приурочених до Дня незалежності, як уже на носі новий фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка», який організовує хмельницька агенція «Форт-Рок», що пройде 16 - 18 вересня.

Детальніше...