інформаційні послуги
оренда подобово
екскурсії
Кам'янець-Подільський
 
 

67 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні (1941-1945рр.)

Назва заходу

Дата , час проведення

Місце проведення

Відкриття меморіальних дошок учасникам Великої Вітчизняної війни, Почесним громадянам міста І.Росю та А.Шульгіну

04 травня

14.00год.

вул. Шевченка

Привітання інвалідів війни, учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни

7-8 травня

Відвідування на дому.

Вистава народного театру «На Зарванській» коледжу культури і мистецтв «Спасибі Вам, солдати, за життя»

7 травня

15.00

МБК

Проведення «Уроків мужності» в навчальних закладах міста

8 травня

8.30

Навчальні заклади міста

Вітання міським головою ветеранів війни, які перебувають в територіальних центрах соціального обслуговування «Довголіття» та «Надія»

8 травня

ТЦ «Довголіття», «Надія»

Мітинги та покладання квітів керівництвом та громадськістю міста, представниками трудових колективів підприємств, установ та організацій міста до пам’ятників та могил полеглих в роки Великої Вітчизняної війни.

8 травня

10.00

Мікрорайони міста

Мітинг та покладання вінків і квітів до пам’ятника загиблим визволителям міста Спілкою ветеранів Афганістану

8.30

9 травня

Сквер Афганців, Старобульварний узвіз, 1

Покладання вінків і квітів до могили Невідомого солдата . Урочисто-траурний мітинг «Війна у пам’яті – біль у серці»

10.00

9 травня

Сквер Танкістів

Урочиста святкова хода

9 травня.

11.00.

від скверу Танкістів до міського стадіону ім. Тонкочеєва

Театралізоване свято «Вклоняємось Великій Перемозі!»

9 травня 11.30 – 14.00

Міський стадіон ім. Тонкочеєва
Детальніше...

Весільна фортеця

Фестиваль «Весільна фортеця» триватиме з 29 квітня по 1 травня 2012 року. Його локація - м. Кам'янець-Подільський.  Це абсолютно новий формат фестивалю для Кам’янця-Подільського. Лише тут мешканці міста та його гості зможуть побачити, як відбувалося традиційне українське (подільський та гуцульський варіанти), єврейське, вірменське весілля з усіма необхідними для них атрибутами.

Всі охочі зможуть стати учасниками випікання обрядового короваю, вінкоплетіння, віншування молодих, навчитися власноруч виготовляти весільні букетики та інші дрібнички. Настав час і самій фортеці похизуватися найдовшою в Україні фатою та найбільшою краваткою-метеликом!

Детальніше...

На «Середньовічному Хотині» будуть кінні турніри, облога фортеці і вогняне шоу із спецефектами.

Перший фестиваль історичної реконструкції "Середньовічний Хотин", що відбудеться  з 29 квітня по 2 травня 2012 року на території унікальної Хотинської фортеці в Хотині Чернівецької області стане своєрідним замінником фестивалю «Битва Націй» для усіх, хто з тих чи інших причин не зможе поїхати на нього до Польщі.
Учасники «Середньовічного Хотина» зможуть насолодитися мальовничими видами величної фортеці, стіни якої через стільки століть залишилися недоторканими і досі нагадують нам про бурхливе історичне минуле України. Як запевняють організатори, цього річ на вас чекають різноманітні видовища: кінний і піший турніри, масові бої, битви один на один з різними видами зброї та насичена культурна програма. Ви побачите як європейських воїнів, так і учасників в обладунках і костюмах часів Київської Русі і Золотої Орди, а також багато іншого. Учасники фесту будуть жити і відпочивати в історичному таборі на території фортеці. Ну а для усіх, хто скучив за справжніми міжнародними боями відбуватиметься пряма трансляція Чемпіонату світу з історичного середньовічного бою в рамках фестивалю історичної реконструкції Середньовіччя «Битва Націй», що паралельно відбуватиметься у Польщі.

Щодо квитків, то абонемент на всі дні фестивалю вартуватиме вам 250 гривень. Одноденний дорослий квиток - 80, дитячий – 40 гривень, а діти до 7 років пропускатимуться безкоштовно.

Програма фестивалю "Середньовічний Хотин":

Детальніше...