інформаційні послуги
оренда подобово
екскурсії
Кам'янець-Подільський
 
 

На «Середньовічному Хотині» будуть кінні турніри, облога фортеці і вогняне шоу із спецефектами.

Перший фестиваль історичної реконструкції "Середньовічний Хотин", що відбудеться  з 29 квітня по 2 травня 2012 року на території унікальної Хотинської фортеці в Хотині Чернівецької області стане своєрідним замінником фестивалю «Битва Націй» для усіх, хто з тих чи інших причин не зможе поїхати на нього до Польщі.
Учасники «Середньовічного Хотина» зможуть насолодитися мальовничими видами величної фортеці, стіни якої через стільки століть залишилися недоторканими і досі нагадують нам про бурхливе історичне минуле України. Як запевняють організатори, цього річ на вас чекають різноманітні видовища: кінний і піший турніри, масові бої, битви один на один з різними видами зброї та насичена культурна програма. Ви побачите як європейських воїнів, так і учасників в обладунках і костюмах часів Київської Русі і Золотої Орди, а також багато іншого. Учасники фесту будуть жити і відпочивати в історичному таборі на території фортеці. Ну а для усіх, хто скучив за справжніми міжнародними боями відбуватиметься пряма трансляція Чемпіонату світу з історичного середньовічного бою в рамках фестивалю історичної реконструкції Середньовіччя «Битва Націй», що паралельно відбуватиметься у Польщі.

Щодо квитків, то абонемент на всі дні фестивалю вартуватиме вам 250 гривень. Одноденний дорослий квиток - 80, дитячий – 40 гривень, а діти до 7 років пропускатимуться безкоштовно.

Програма фестивалю "Середньовічний Хотин":

Детальніше...