інформаційні послуги
оренда подобово
екскурсії
Кам'янець-Подільський
 
 

Богдан Ступка і Кам'янець: п’ять зустрічей

Кам'янець-Подільський, який протягом століть залишався політичним та культурним центром краю, ніколи не стояв осторонь загальнодержавних проблем. Видатні кам’янчани уславлювали його своєю працею та творчими здобутками. Більшість із них відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами. Разом з тим, місто завжди славилось своєю гостинністю, тому й відвідати Перлину Поділля у справах, або з приватним візитом намагалось дедалі більше відомих гостей. А ще історичні передумови та географічне положення нашого міста стали природним майданчиком для зйомок кінофільмів, що приваблювало сюди відомих режисерів, які, в свою чергу, привозили на зйомки не менш відомих акторів. Таким актором був і Богдан СТУПКА.

Детальніше...

У Кам’янці-Подільському відбулись змагання з вуличного спорту street workout

8 липня в Кам’янці-Подільському, на спортмайданчику комплексу «Нова будова», проводилися міські змагання з вуличного спорту street workout. Цей спорт досягає все більшої популярності як в Україні, так і в усьому світі. Серед молоді стає «модним» не курити, не вживати алкоголю та наркотичних речовин і мати гарне атлетичне тіло.

В основі street workout лежать вправи із вагою власного тіла: різноманітні віджимання, підтягування на турніках і бруссях. В Україні популяризацію цього руху започаткував Денис Мінін, житель Дніпропетровська. Саме завдяки йому в Україні вже двічі відбулись міжнародні змагання зі street workout, в яких взяли участь зірки світової величини.

Детальніше...

Легенда вітчизняного автомобілебудування - ЗАЗ в Кам'янці-Подільському! МЕГАзустріч 2012!

20-22 липня в нашому місті буде проходити річна зустріч всеукраїнського клубу "Запорожець".

Детальніше...